Udało nam się zrealizować 2 dni zdjęciowe z jednym z najbardziej znanych kapłanów we Francji! Na pierwszą konferencję chrześcijańską poszedł tylko po to, by zobaczyć szefa gangu z Nowego Jorku. Nie wiedział, że usłyszy tam świadectwo o niezwykłym doświadczeniu Bożej miłości, a jedna modlitwa odmieni całe jego życie. Nie mógł podejrzewać, że kilka lat później będzie głosił

W Licheniu, miejscu uznanych objawień Maryjnych udało nam się zrealizować wywiad z niezwykłym kapłanem pochodzącym z Ugandy – o. Johnem Bashoborą. Tematem rozmowy był sakrament pojedniania i pokuty. John Bashobora, jako doktor teologii duchowości, opowiedział o tym co dzieje się w mistycznej sferze sakramentu pojedniania. Usłyszeliśmy również świadectwo o kobiecie uzdrowionej z raka przy kratkach konfesjonału

Największa tajemnica świata i zarazem najpiękniejsza historia miłości - Bóg zamknięty w kawałku konsekrowanego chleba. Ks. Dominik wprowadził nas w misterium męki i zmartwychwstania. Już teraz możesz obejrzeć fragment wywiadu, w którym usłyszysz o niesamowitej wierze prostych kobiet, które doświadczyły uzdrowienia swoich dzieci podczas Eucharystii.

Tuż przed rozpoczynającymi się rekolekcjami w Polsce udało nam się zrealizować wywiad z o. Jamesem Manjackalem. Ten pochodzący z Indii kapłan głosił Słowo Boże w zatoce Perskiej, gdzie pod groźbą kary śmierci ochrzcił blisko 5000 muzułmanów. W trwającej blisko 1,5 godzinnej rozmowie byliśmy świadkami niesamowitych znaków Bożej obecności

Współczesny o. Pio - tak mówi się o tym pokornym bracie, który otrzymał stygmaty. Co roku brat Elia przeżywa mękę Pańską i ma lokucje, w których spotyka się z Jezusem. Udało nam się nagrać wyjątkowy wywiad, w którym usłyszeliśmy jakie słowa Jezus kieruje dziś do kapłanów i osób świeckich.

O. Antonello Caddedu i o. Henrique Porcu to misjonarze z Włoch posługujący charyzmatem modlitwy o uzdrowienie. Rozmawialiśmy o tym, kiedy i w jaki sposób Bóg przychodzi do człowieka w mocy pokonującej choroby fizyczne i duchowe. Usłyszeliśmy świadectwa, które poruszają serca i dodają siły do ufności w Boże Miłosierdzie.

Jest takie miejsce na świecie, w którym ludzie doświadczają Bożej miłości i miłosierdzia. To dom, w którym każdy znajdzie bezpieczne schronienie. A w nim setki poruszających historii i świadectw. Udało nam się porozmawiać z Ks. Radosławem Siwińskim, który jest przedłużeniem rąk Miłosierdzia Bożego.

Pomaga rocznie setkom kobiet samotnie wychowującym dzieci. Fundacja, którą powołał do życia dba o potrzeby tych, którzy jeszcze się nawet nie narodzili. Ks. Tomasz Kancelarczyk opowiedział nam o walce, jaka toczy się o życie dzieci nienarodzonych, o społecznej odpowiedzialności oraz kryzysie męskości w dzisiejszych czasach.